Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závodní tanec

Závodní tanec je něco co vás uchvátí a zcela pohltí. Lidé kteří rádi tančí mohou tento sport milovat a lidé, kteří netančí budou uchváceni atmosférou. V tanci můžete nalézt pocity klidu a něhy, kterou naleznete ve Waltzu a Valčíku. Pokud však tančíte Tango nebo Rumbu, tak pocítíte vášeň protože tyto dva tance jsou svůdné někdo by mohl říci že erotické. Takto bych mohla pokračovat dál a dál.

 Ale abychom k takovéto euforii došli, tak musíme projít těžkou dřinou, která bolí. Ne nadarmo se říkám "Zadarmo ani kuře nehrabe". Jistě tanec je nádherný sport, jenže počítejte z bolavím tělem a spoustou volného času, který budete věnovat tréninku figur. Tanec jako každý sport má svá pravidla, která se musí dodržovat ( vhodné šaty, účes a jiné ).

Dále je to jeden ze sportů, který není zrovna spravedliví. Tak jako každý sport, kde o výsledku rozhodují lidé ( např.: krasobruslení ) je velmi ovlivněn. V mnoha případech se setkáte s tím, že nejde ani o tanec ale spíše o váš klub a konexe, vzhled a na konci je tanec. Přesto jsou místa a lidé, kteří vám zajistí spravedlivé ohodnocení. A to je potom to nejhezčí, protože právě na takové soutěži se ukáže jak ta dřina „stála za to“.

 Tančila jsem závodně rok a měla jsem třikrát týdně pětihodinové tréninky a za ten rok jsem zjistila, že tu nejde o medaili ale o tu radost s tance a atmosféru, kterou prožíváte na závodním parketě. Doufám, že jsem vás neodradila od toho to sportu a pokud ano tak mi je to velmi líto, protože jsem to neměla v úmyslu. Jen chci aby jste věděli že nic není za darmo.

 
Tanci zdar.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood inducement - If you prerequisite distinguish more

(ApartPerie, 8. 10. 2018 5:44)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commande-cialis-en-france/

Your Guide To Blood Exigencies Numbers

(Aerrottintinee, 28. 7. 2018 18:15)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/le-cialis-generique-est-il-efficace/

ucesi na tanec

(lucka, 7. 7. 2011 20:22)

ake spra vne ucesi bi sme mali mat ku tanci

Co chibí

(Marek Kácha, 29. 11. 2010 20:56)

Chtělo bi to více informací a obrázku. Je mi ale Trochu líto že je tu vidět jen tento tanec. A nejsou obrazky ke standartum a latině.

pracuji na tom

(autor, 2. 1. 2011 19:13)

Nemusíš se bát. Potřebuji jen chvíli abych mohla sehnat nějaké zajímavé fotky a obrázky. A informací taky přibyde a pokud by tě zakjímalo něco konkrétního tak napíš a já se pokusím tvému přání vihovět.
Děkuju za pochopení AUTOR.

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 19203
Měsíc: 358
Den: 7